Taking too long? Close loading screen.

ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ

ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ПЕТРА КОНАШЕВИЧА-САГАЙЧАЧНОГО.

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

ОСТАННІ ПОДІЇ З ЖИТТЯ ФАКУЛЬТЕТУ

Ну і як там у морі? Кают-компанія у гуртожитку ДУІТ

Життя моряка на морі є різноманітним та цікавим! Це не лише вахти та службові обов’язки, але і приємне спілкування у «кают-компанії», де за чашкою чаю чи
Детальніше

День відкритих дверей в Київському інституті водного транспорту: нові горизонти для абітурієнтів

Для учнів випускних класів заклади вищої освіти часто залишаються таємними організаціями, про які невідомо нічого, окрім адреси та назв спеціальностей. Звичайно, нові враження, які приходять разом
Детальніше

Проект Warn як академічна протидія гібридним загрозам»! Workshop для викладачів ДУІТ

Глобалізація та прогрес несуть у собі не лише нові удосконалення технологій та поліпшення рівня життя, але і загрози, які отримали у міжнародній класифікації назви «гібридних». Руйнівні
Детальніше

Морська справа для морських вовків? Навчання очима студентів….

Що таке професія моряка? Як відбувається навчання майбутніх офіцерів? Випускник Мурашківський Валерій, студент 3 курсу Валянський Максим та студент другого курсу Наталіч Максим інформують громадськість про
Детальніше

ДЕКАНАТ ФАКУЛЬТЕТУ

ПРАЦІВНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

Img 7164 1 276x415

Єлєазаров Олекcандр

Петрович

декан , к.ю.н.

бойко а.

Бойко Анна

Дмитрівна

методист

бойко с.

Бойко Світлана

Олексіївна

методист

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ

Факультет судноводіння: здобуваємо престижну професію!

В період економічної кризи питання про престижну та перспективну професію стає актуальним не тільки для молодих людей, а й для фахівців із різних сфер діяльності, що перестали приносити прибуток. Хотілося б мати гарну роботу, але як її знайти? Пропонуємо вихід — вступ на факультет судноводіння в ДУІТ! Ставши студентом нашого закладу, ви «вб’єте двох зайців» — здобудете прибуткову професію і водночас підвищите особистий рейтинг в очах оточуючих. Чому так?

В усі часи водити судно вважалося престижною та відповідальною справою. Як моряки, так і річковики, вважалися в очах звичайних людей справжніми професіоналами із залізною самодисципліною та сталевою силою волі. Вміло керуючи величезними кораблями, вони завжди вчасно привозили вантажі або пасажирів до місця призначення, навіть якщо при цьому доводилося долати безліч перешкод. Думаєте, із розвитком прогресу вести судно за курсом стало легше? Нічого подібного!

У ХХI столітті навчання судноводінню передбачає не тільки досконале знання навігації, правил експлуатації суден та морської термінології, але й величезний досвід в сфері перевезень. Як водними артеріями, так світовим океаном курсують мільярди суден, які перевозять вантажі та пасажирів. Їхнє завдання — прибути за призначенням в чітко обумовлений термін та доставити людей (або вантаж) цілими та неушкодженими.

Тому підготовка кваліфікованих фахівців у сфері морського та річкового судноводіння повинна проводитися із урахуванням актуальної ситуації у цій галузі. Вчитися на судноводія самостійно абсолютно неможливо, більше того, не кожен навчальний заклад зможе дати освіту, із якою можна сміливо пропонувати свої послуги крюїнговій компанії. Висококласний судноводій повинен вміти робити практично все — грамотно складати маршрути, організовувати роботу судна відповідно до міжнародних стандартів, бездоганно вести документацію, віртуозно управляти великою та різнорідною командою і т.д. Де ж зможуть підготувати подібних професіоналів?

Навчання в ДУІТ: факультет судноводіння в Києві і не тільки …

Державний університет інфраструктури та технологій спеціалізується на підготовці кадрів, які не тільки зможуть вийти в море вже на наступний день після отримання диплома, але й гідно там себе проявити. Факультет проводить навчання судноводінню в рамках спеціалізацій:

 • Морський транспорт (вантажні та пасажирські рейси)
 • Річковий транспорт (в тому числі і змішане плавання уздовж берегової лінії Середземного моря)

Незалежно на який спеціалізації ви будете навчатися, отримаєте наступні переваги:

 • Фундаментальна теоретична база (всі наші викладачі мають великий досвід як викладацької, так і практичної роботи, тому наші студенти володіють найсучаснішими знаннями)
 • Великий практичний досвід (під час навчання на факультеті судноводіння студент проводить мінімум дванадцять місяців в міжнародних рейсах на посаді палубного кадета)
 • Повноцінне документальне оформлення (диплом про освіту, посвідчення особи моряка та робочий диплом нададуть можливість працювати на судні відразу після закінчення ВНЗ)
 • Відмінне знання англійської мови (рівень Upper Intermediate + спеціалізована термінологія)
 • Активне формування soft skills (самодисципліна, лідерські якості, вміння керувати часом, емоційний інтелект і т.д.)

Після закінчення факультету судноводіння Державного університету інфраструктури і технологій, кожен наш випускник зможе працювати:

 • Помічником капітана
 • Другим помічником капітана
 • Старшим помічником капітана
 • Капітаном
 • Капітаном-механіком (спеціалізація «Річковий транспорт»)
 • Штурманом
 • Капітаном порту
 • Капітаном-наставником

Для кожного моряка рано чи пізно настає час, коли він приймає рішення про відхід на берег. Навчання судноводінню знімає всі питання про подальші доходи — ваших знань та навичок (разом із величезним досвідом) досить, що б працювати «на суші» на наступних посадах:

 • Консультант-наставник
 • Лоцман
 • Суперінтендант
 • Сюрвейер судноплавної компанії

Якщо ви живете далеко від столиці, і не бажаєте їхати з рідного дому, не варто хвилюватися! У структурі ДУІТ існує декілька підрозділів, де функціонує факультет судноводіння — Київ, Миколаїв, Ізмаїл, Кілія, тому абітурієнти південних областей без проблем зможуть здобути профільну освіту далеко від дому.

Шановні абітурієнти! Зверніть увагу, що сьогодні як ніколи цінується професія, здатна не тільки принести миттєвий дохід, а й стати фундаментальним базисом для побудови тривалої та успішної кар’єри. Наш випускник отримує все — гроші та престиж, повагу та захоплення, високий рівень професіоналізму та відмінні особистісні якості, і звичайно ж, стрімке кар’єрне зростання. Ви відчули бажання стати одним з нас? Вступайте на факультет судноводіння до ДУІТ і станьте частиною нашого успіху!

КАФЕДРИ

ПЕРЕЛІК КАФЕДР ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

СУДНОВОДІННЯ ТА КЕРУВАННЯ СУДНОМ

ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ В СУДНОВОДІННІ

ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ

ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ЗА ЯКИМИ ЗДІЙСЬНЮЄ ПІДГОТОВКУ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ

Факультет судноводіння здійснює підготовку фахівців галузі знань 27 «Транспорт» спеціальності 271 «Річковий та морський транспорт» спеціалізації «Навігація та управління суднами»; галузі знань 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура» спеціальності «Морський та річковий транспорт» спеціалізації «Судноводіння» за ступенем вищої освіти «бакалавр», «магістр».

«Навігація та управління суднами внутрішнього та змішаного плавання»

Згідно «Положення про звання осіб командного складу морських суден та порядок їх присвоєння», затвердженого Наказом Міністерства інфраструктури України 07.08.2013 № 567, особам командного складу може присвоюватися таке звання, як капітан-механік. Також на флоті є аналогічна посада. В основному це стосується «Портового флоту» та «річного флоту».

Наприклад, якщо розглядати судноплавство по Дніпру, то на всіх судах іде суміщення посад…а саме «капітан-механік». Але жодна спеціальність в Україні не дає цього суміщення. Тому доводиться обходити різними шляхами, проходити додаткове навчання і т.д.

Запровадження спеціалізації «Навігація та управління суднами внутрішнього та змішаного плавання» в рамках освітньо-професійної програми за спеціальністю 271 «Річковий та морський транспорт» галузі знань 27 «Транспорт» (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) і допоможе вирішити це питання. Також, запровадження цієї спеціалізації буде сприяти впровадженню Стратегії імплементації положень директив та регламентів Європейського Союзу у сфері міжнародного морського та внутрішнього водного транспорту.

«Комп’ютерно-інтегровані технології навігації та управління судном»

У зв’язку з розвитком безпілотного руху (безпілотного судноплавства) широко впроваджуються комп’ютерно-інтегровані технології.
Безумовно, виникає потреба у висококваліфікованому персоналі контрольно-диспетчерських служб, який буде брати участь у керуванні безпілотними суднами, повинен буде володіти спеціальними знаннями. Також, слід зазначити, що кваліфікація і навички, які будуть потрібні для того, щоб працювати на нових технічних посадах, сильно відрізняються від тих, якими володіє звичайний дипломований моряк.

Вирішенню такої потреби буде сприяти запровадження нової спеціалізації «Комп’ютерно-інтегровані технології навігації та управління судном» в рамках освітньо-професійної програми за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти .
Потреба у таких фахівцях виникає у портових служб, міжнародних управлінських центрів управління рухом флоту і т.д.

Студенти цієї спеціальності будуть ґрунтовно вивчати спеціальні розділи математики, методи теорії управління, сучасні інформаційні технології, комп’ютерні системи і мережі, методи обробки та захисту інформації, новітні технології програмування та мікропроцесорної техніки, а також ряд предметів пов’язаних з морською галуззю.

Підготовка здійснюється на денній та заочній формах навчання за кошти державного бюджету, а також за кошти фізичних і юридичних осіб.

Випусковою кафедрою є кафедра судноводіння та керування судном.

ГАЛЕРЕЯ

ФАКУЛЬТЕТ У ЯСКРАВИХ ФОТОГРАФІЯХ

3
4
5
6
10
11
7
1

ВІДЕО

ЖИТТЯ УНІВЕРСИТЕТУ У ВІДЕОЗАПИСАХ

СТУДЕНТУ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

КОНТАКТИ

ЗВ’ЯЗОК ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

Державний університет інфраструктури та технологій

Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Факультет судноводіння

Адреса: 03049, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 9

Телефон: +38(044) 482-54-22

E-mail: dekanat.fsv@gmail.com

porno escort Maltepe