Clarivate Analytics запрошує до серії вебінарів серію вебінарів про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності.
18 лютого 2019 16:15
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури, партнерів, грантів. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.
Реєстрація: https://goo.gl/mC91Hp
19 лютого 2019 16:15
Тема: В яких виданнях опублікувати власні дослідження.
Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.
Реєстрація: https://goo.gl/dwxt1C
20 лютого 2019 16:15
Тема: Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції.
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.
Реєстрація: https://goo.gl/Csf4Tv
Щоб долучитися до вебінару необхідно своєчасно зареєструватися за відповідними посиланнями. На вказану вами електронну скриньку надійде лист з посиланням за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку.
Всі вебінари починаються о 16:15 за київським часом. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь.
Вебінари безкоштовні. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов’язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо.
Сертифікати учасників передбачено.
Доступ до повних текстів публікацій міжнародного наукового видавництва Springer Nature
З 3 січня 2020 року Державний університет інфраструктури та технологій отримав доступ до повних текстів публікацій міжнародного наукового видавництва Springer Nature.
Передплату доступу за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України через Державна науково-технічна бібліотека України – ДНТБ України.
Springer Nature видає понад 3000 найповажніших та найвпливовіших журналів з різних галузей науки, техніки та медицини. Журнали розміщуються на платформі SpringerLink https://link.springer.com/
У межах передплати доступ надається до журналів Springer за 1997-2020 рр. та електронних книг Springer за 2017 р.
Доступом до ресурсів платформи Ви можете скористатись у локальній мережі Університету (у всіх навчальних корпусах).
Нагадуємо також, що у локальній мережі університету для вас відкритий доступ до баз даних Scopus та Web of Science.
Тестовий доступ до журналів Wiley
З 1 лютого по 30 квітня 2020 року для 50 українських університетів, в тому числі Державний університет інфраструктури та технологій, відкрито тестовий доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley.
Доступ до повних текстів можливий у локальній мережі ДУІТ і забезпечується через платформу Wiley Online Library (https://onlinelibrary.wiley.com/)
Wiley Full Journal Collection включає понад 1500 назв авторитетних журналів з архівом видань за понад 20 років – з 1997 по 2020 роки. За тематичним спрямуванням колекція охоплює всі предметні напрями сучасної науки.
John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.
Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).
В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.
В рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.
Доступ до журналів Wiley буде відкритий з 01 лютого 2020 року по 30 квітня 2020 року. Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі вашої організації, перейшовши на платформу Wiley Online Library https://www.onlinelibrary.wiley.com/.
Тестовий доступ надано 50 науковим установам та університетам України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.